Logo
V případě dotazů volejte:
Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Jsme malá rodinná firma, která se zabývá prodejem většinou vlastních dřevěných výrobků, které se vyrábí v naší dílně v Českém lese.

Od počátku klademe velký důraz na patriotismus, ekologičnost a udržitelnost našeho podnikání. Jednak tím, že nabízené výrobky jsou vyrobené v ČR, z českého dřeva a zákazníkům je posíláme českým dopravcem. Ale také tím, že se snažíme snižovat množství odpadu a spotřebovávané energie, při našem provozu.

  • výrobky pro odeslání balíme do již jednou použitých krabic a používáme recyklované výplně - kartonáž, skartovaný papír, novinový papír a igelit.
  • minimalizujeme množství odpadu -  vyžijeme vše co se dá využít a zbytek vytřídíme do vlastních nádob na plast, papír, sklo, kov, bioodpad, nebezpečný odpad a směsný odpad.
  • vyrábíme si vlastní elektřinu v naší FVE , šetříme elektřinu např. použitím LED světel, topením tepelným čerpadlem a vodu šetříme používáním perlátorů na kohoutcích a úsporným splachovacím modulem na WC.
  • našim zákazníkům nabízíme nadstandardní osobní přístup v rámci poradenství popř. při řešení problémů k jejich spokojenosti.
  • jsme zapojeni do projektu Dřevo je cesta a přispíváme k výsadbě zeleně a úklidu přírody v našem blizkém i vzdálenějším okolí.

 

Partnerský eshop :

  Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Copyright © 2015 - 2023

Mapa příjezdu od D5

Nad Husovými sady 1273, Rokycany

Kontakty
Logo
Lidový obchůdek . cz
Ivo Šperl - správce eshopu
Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
Copyright © 2015 - 2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz