Logo
Rádi poradíme, zavolejte
Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Výrobky a dekorace do domácnosti
  3. Dřevěné vozíky a trakaře
  4. Dřevěný vozík s ojí 70 x 21 x 16 cm přírodní

Dřevěný vozík s ojí 70 x 21 x 16 cm přírodní

  • Ruční výroba
  • Akce

Dřevěný vozík - žebřiňák se může stát doplňkem Vašeho interiéru nebo exteriéru. Můžete ho použít v kombinaci s květinami nebo samotný. Vyrobeno z masivního dřeva (borovice). Kvalitní provedení. Rozměry cca : celková délka s ojí - 70 cm, vozík - délka 42 cm, šířka 21 cm, výška 16 cm, podlaha uvnitř v... celý popis
Dostupnost
Poslední 1 kus !
Cena před slevou
699 Kč
Ušetříte
200 Kč
Nejsme plátci DPH
499 Kč
/ ks
Číslo produktu:DV06
Doprava na výdejnu:79,- Kč
Doprava na adresu:od 119,- Kč
Vyzvednutí v Rokycanech:0,- Kč
Dobírka:36,- Kč
Platba předem:0,- Kč
Kompletní specifikace

Dřevěný vozík - žebřiňák se může stát doplňkem Vašeho interiéru nebo exteriéru. Můžete ho použít v kombinaci s květinami nebo samotný.

Vyrobeno z masivního dřeva (borovice). Kvalitní provedení.

Rozměry cca : celková délka s ojí - 70 cm, vozík - délka 42 cm, šířka 21 cm, výška 16 cm, podlaha uvnitř vozíku 8 x 25 cm

I když se jedná spíše o dekorační předmět, je s ním možné i krátké pojíždění, neboť kola jsou otočná a s přední nápravou se dá pomocí oje i zatáčet.

Vyrobeno v ČR

Historický popis :

Dřevěný vůz v hitorii sloužil převážně k převozu sypkých a pevných materiálů.

Vůs se skládá z obyčejného dřevěného podvozku, na kterém jsou na obou stranách a čelech umístěny plné bočnice. Vpředu se také nachází dřevěná oj. Podlaha korby vozu bývá většinou prkenná. Kola vozu jsou též dřevěná, zpravidla loukoťová – jejich vnější obvod je pokryt železným pásem neboli obručí, která kolo nejen chrání při pojezdu vozidla ale i stahuje do požadovaného kruhového tvaru. Novější typy žebřinových vozů mohou mít kola vyrobená i z jiných materiálů a místo obruče bývají vybavena gumovými pneumatikami.

Rozdělení podle pohonu :

- lidskou silou - malé vozy respektive osobní ruční vozíky

- tažené zvířetem - velké vozy

Výrobce
Ivo Šperl - Fa ŠPERL s.f.o.
Nad Husovými sady 1273, 337 01 Rokycany, Plzeňský kraj
Parametry
MateriálDřevo
VýrobceFa ŠPERL

Partneři :

 Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Mapa sídla firmy

 

Kontakty
Logo
Lidový obchůdek . cz
Ivo Šperl - správce eshopu
Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
Copyright © 2015 - 2026
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz